Karrier

Copywriter, írj nekünk!

Kiemelt kép

Min. 3 éves ügynökségi tapasztalattal rendelkező kreatív szövegírót keresünk 15 fős csapatunkba! Mivel a munkáink nagy része online felületekre készül (Facebook, Instagram, Google), fontos, hogy képben legyél a lehetőségekkel és korlátokkal. Emellett természetesen offline kampányokon is dolgozhatsz majd: óriásplakát, citylight, flyer, rendezvény stb.

Kiemelt kép

Márkák, amiken dolgozhatsz:

  • Nikon, Generali, Nespresso, Gyermelyi, Magyar Termék, Koch’s, Protect…

Milyen feladatok várnak rád?

  • Brainstormingokon való részvétel
  • Márkastratégiák és aktivitások kitalálása
  • Online és offline reklámanyagok szövegezése
  • Social csapat segítése és támogatása
  • PR anyagok megírása
  • Prezentáció írás és ügyfélprezentáció

Mik az elvárásaink veled kapcsolatban?

  • Minimum 3 év ügynökségi tapasztalat
  • Stratégiai szemlélet, csapatszellem
  • Kreatív, friss, önálló gondolatok
  • Aktuális reklám- és social trendek ismerete
  • Min. középszintű angol nyelvtudás
  • Jó prezentációs készség

Előnyt jelenthet

  • Stratégiai tervezésben szerzett tapasztalat
  • Social media trendek ismerete

Mi vár rád a Tricky-nél?

  • Kreatív szabadság
  • Lelkes és fiatal csapat (nem fiatalos, tényleg fiatalok vagyunk ;) )
  • Inspiráló környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kutyabarát iroda a Móricz Zsigmond körtérnél
  • Csocsóasztal, ahol tökélyre fejlesztheted tudásodat

Jelentkezési folyamat:

Írj egy e-mail-t az info@trickycomm.hu levélcímre „Copywriter” tárggyal, ami a következőket tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz .pdf formátumban az e-mailhez mellékelve.
  • Egy pár soros bemutatkozás, amiben meggyőzöl minket, hogy muszáj találkoznunk.

Jelentkezz, ha úgy érzed, több van benned, mint amit eddig kihoztál magadból!